Продавайте на Zakupka.com
Тендери
Мобільний додаток
Оплата і доставка
Контакти продавця

Цеоліт (фільтруюче завантаження), 15кг.

Цеоліт (фільтруюче завантаження), 15кг. - доставка

Доставка

 Самовивіз в м. КИЕВ
Безкоштовно
 Нова Пошта
За тарифами перевізника
Детальніше про доставку

Оплата

 Післяплата
 Оплата за реквізитами на розрахунковий рахунок
1 350 ₴/мішок 1 500 ₴/мішок
-10%
Мін. сума замовлення у продавця 1 000 ₴
В наявності
Передзвонити мені
Продавець
11 років на порталі
Додати відгук
Відповідає на повідомлення протягом доби
Надано документи

Характеристики

Виробник
Країна виробництва
Україна
Спосіб очищення
фізико-хімічний
Цвет
серый
Длина
2-70 мм
Тип
комплектующие
Вид
оборудование для грубой очистки сточных вод
Назначение
для очистительного оборудования
Состояние
новый
Сфера применения
промышленный
Способ очистки
механический
Терміни дії знижки
з 03.05.2024 по 14.05.2024

Опис

Цеоліт - фільтруючий матеріал, що додатково очищає стоки.

Сорбент. Цей мінерал здатен вбирати і утримувати тривалий час шкідливі речовини та їх солуки. Наприклад, важкі метали: свинець, хром, цинк, стронцій, нітрати та нітрити, солі аммонію, радіонукліди, нафтопродукти, оливи. У той же час він віддає очищену воду — процес дегідратації.

Мінерал добре вбирає вологу та запахи, завдяки чому активно використовується як поглинач запаху.

      Цеоліт – це пористий природний мінерал сорбент вулканогенно осадочного походження. У перекладі з грецького це «киплячий камінь».

     Цеоліт є мікропористою кристалічною «губкою», об'ємом пір, в якій складає до 50% об'єму каркаса цеоліту. Його склад на 70% складається з кліноптилоліта, діаметр вхідних вікон якого в порожнині рівний 0,4 нм.

     Встановлена здатність цеоліту адсорбувати і видаляти NH4+ із стічних вод і водоймищ, витягувати іони Cu, Pb, Zn, Cd, Ba, Co, Ag і інших металів з промислових стічних вод.

     Природний цеоліт – відносно новий клас мінеральної сировини, використовуваної в технологічних процесах очищення і доочистки стічних вод від шкідливих мікроорганізмів, в т. Ч. кишкових вірусів, які знижуються в 5000 разів! Розвинена питома поверхня, хороші адгезійні, адсорбційні а також іонообмінні та інші корисні властивості цеоліту дають можливість ефективно витягувати з їх допомогою з рідини, що очищається, зважені, колоїдні і розчинені забруднюючі речовини органічного і неорганічного походження, зокрема іони амонію (біогенні речовини), важкі метали і радіонукліди.

     Висока механічна міцність природного мінералу дозволяє виключити операцію гранулювання адсорбенту. Швидкість фільтрування коливається в межах 6-12 м/ч, що відповідає максимальним значенням швидкостей потоку в сучасних швидких фільтрах. Завантаження фільтрів цеолітом замість кварцевого піску покращує якість фільтрації на 30% при одночасному  збільшенні швидкості і тривалості фільтрації на 20-50%.

     По висновку Київського НДІ загальної і комунальної гігієни ім. А. Н. Марзеєва стічні води, що пройшли доочистку за даною технологією, можуть бути використані в закритих системах технічного водопостачання, а також скидатися у водоймища I і II категорії водокористування. Розроблені технології упроваджені в проекти доочистки стічних вод міст України.

     Цеоліт – це дешевий, ефективний фільтруючий матеріал, який з легкістю регенерується, що дозволяє використовувати його практично вічно. На жаль, масштаби використання цеоліту в цій сфері все ще невиправдано малі.

     Впродовж більше п'яти років роботи очисні споруди з цеолітовим завантаженням (кліноптилоліт) давали стабільне зниження в освітленій воді змісту хлоридів, сульфатів, міді, марганцю, заліза, залишкового алюмінію, а також загальної жорсткості. Всі ці показники були значно нижчі за ГДК. За допомогою цеолітових фільтрів можна очищати воду від міді, марганцю, нікелю, з'єднань заліза в підвищених концентратах. Цеоліт, як іонообмінник катіонного типа, витягує з води важкі метали, в порівнянні з синтетичними смолами володіє підвищеною вибірковістю до іонів цезію і стронцію.

     У технологічних процесах глибокого очищення природних вод від дрібнодисперсних зважених і колоїдних частинок, а також доочистки стічних вод важливе місце приділяється фільтрам із зернистим завантаженням. Геометрична структура і фізико-хімічні властивості вибраного фільтруючого завантаження визначають ефективність технологічного процесу кондиціонування води. Згідно сучасним теоретичним уявленням, найбільшою затримуючою здатністю володіє зернисте завантаження, з максимальною контактуючою з водою поверхнею частинок і найменшою гідродинамічною силою відриву, а також найбільшою міжзерновою і незамкнутою пористістю. З іншого боку, фільтруюче завантаження повинне володіти підвищеною стійкістю до механічного зносу в кислому, лужному і нейтральному водних середовищах. Цим вимогам повною мірою відповідає фільтруюче завантаження з природного цеоліту – кліноптилоліта. Цей цеоліт володіє необхідною механічною міцністю.

     Осад, що накопичився, в товщі завантаження періодично промивається. Час промивки замуленого завантаження 5-7 хв. У всьому діапазоні швидкостей фільтрування втрати натиску в шарі завантаження з кліноптилоліта в 1,8-2 рази менше, ніж в кварцовому піску, що дозволяє підвищити ефективність роботи водоочисної станції при менших енергетичних витратах. Дешево, зручно і практично.

     Як би не була широка область застосування природних цеолітів, в даний час зроблені лише перші кроки в освоєнні унікального матеріалу, дарованого людству природою, глибоке пізнання фізико-хімічних властивостей якого відкриває величезні можливості.

Відгуки про продавця

Евгений Борисович
02.10.2021
Сепаратор жира СЖК-01 компактный, удобно разместился под мойкой. Рекомендую покупать.
Александр
23.09.2021
Огромное спасибо за сепаратор. Доволен ценой и качеством. Выполняет свою задачу. Документация присутствует.
Відповідь компанії23.09.2021
Были рады Вам помочь! Обращайтесь, при необходимости.