Продавайте на Zakupka.com
Тендери
Мобільний додаток
Оплата і доставка
Контакти продавця

Зерно фуражне

Зерно фуражне - Україна

Доставка

 Самовивіз в м. Харків
Безкоштовно
 Укрпошта
100 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Післяплата
3,60 ₴/кг
3 ₴/кг від 100 000 кг
В наявності
Передзвонити мені
Продавець
11 років на порталі
Додати відгук
Відповідає на повідомлення повільно
Надано документи

Характеристики

Виробник
Країна виробництва
Україна
Зони вирощування
степ
Застосування
для посіву (посадки)
Вага товару
1000 кг
Висота рослин
середньорослі
Група стиглості
середньостигла
Посухостійкість
так
Клас насіння
1-й клас
Тривалість життя
дворічні
Сезонність
озима культура
Терміни посіву
Вересень
Холодостійкість
так
Стійкість до вилягання
так

Опис

Зерно є основним продуктом сільського господарства. З зернавиробляють важливі продукти харчування: борошно, крупу, хлібні і макароннівироби. Зерно необхідно для успішного розвитку тваринництва таптахівництва, що пов'язано зі збільшеннямвиробництва м'яса, молока, масла та інших продуктів. Зернові культурислужать сировиною для одержання крохмалю, патоки, спирту та інших продуктів.
Всемірне збільшення виробництва зерна - головне завдання сільськогогосподарства.
Поряд із збільшенням виробництва зерна особлива увага звертається наполіпшення якості зерна, і насамперед на розширення виробництва твердихі сильних пшениць, а також найважливіших круп'яних і фуражних культур.
Для успішного вирішення цих завдань необхідно покращувати використанняагротехніки, ширше впроваджувати високоврожайні сорти та гібриди, вдосконалювати структуру посівних площ. Велике значення надаєтьсятакож ефективному використанню добрив, розширення посівів намеліорованих землях і в зонах достатнього зволоження.
Зернові культури відносять до трьох ботанічним домами
- Злакових, гречкових і бобових,
Сімейство злакових
Основні хлібні культури - пшеницю, жито, овес, кукурудзу, рис, просо, сорго відносять до сімейства злакових (Graminial), класу однодольнихрослин.
Розрізняють дві форми злакових - - ярі й озимі. Ярі рослинивисівають весною, за літні місяці вони проходять повний цикл розвитку івосени дають урожай. Озимі рослини сіють восени, до настання зими вонипроростають, а навесні продовжують свій життєвий цикл і дозрівають дещораніше, ніж ярі. Озиму і ярову форми мають пшениця, жито, ячмінь ітритикале. Всі інші злаки бувають тільки яровими. Озимі сорти, якправило, дають більш високий урожай, проте їх можна вирощувати в районах звисоким сніговим покривом і достатньо м'якими зимами.
До біологічними ознаками, що характеризують злакові культури, відносятьбудова кореня, стебла, листя, квіток і ін
Корінь злаків - мичкуваті, добре розвинений (довжина корінців досягає
3 м і більше, а кукурудзи і сорго - 8 - 10 м), але у пшениці, жита, ячменю івівса основна частина кореневої системи розташована на глибині до 20 - 30 см, тому ці злаки особливо чутливі до посухи. Коренева системаінших злакових культур йде в землю глибше, тому вони більшепосухостійка.
Стебло злаків - соломинка, що складається з трьох - п'яти міжвузля, з'єднаних стебловими вузлами. У ячменю, жита, вівса і м'якої пшеницісоломина всередині порожня, що при несприятливих погодних умовах призводитьдо вилягання рослин і великих втрат урожаю, особливо у високорослихрослин. Тому при виведенні нових сортів злаків прагнуть до отриманнясередньо-і короткостебельних рослин. Стебло твердої пшениці та іншихзлаків заповнений паренхімні тканиною.
Листя злаків ланцетоподібні, з паралельним жилкуванням. У підставивони згорнуті в трубочки, прикріплені до стеблових вузлів і охоплюютьчастину стебла. Листя є основними фотосинтезуючим органами; тому їх число, розміри і стан роблять істотний вплив наврожайність.
Квітка злаків (за винятком кукурудзи) називається колоском, якийскладається із стрижня, зав'язі з двома пір'ястими маточки і трьома тичинками.
Зовні зав'язь прикривають колоскові луски (плівки), що виконують рольоцвітини. У залежності від довжини тичіночних ниток і будови маточкиквіти можуть бути самозапильні і перекрестноопиляемимі (жито, кукурудза).
Врожайність перекрестноопиляемих злаків менш стійка і залежить відпогоди в період цвітіння. Колоски більшості злаків одноцветковие, а увівса в одному колоску іноді можуть бути зібрані дві-три зав'язі. Зерна, розвиваються в багатоквітковий колосків, більш дрібні і неоднорідні покрупності. Вони знижують товарні якості, утрудняють переробку зерна.
Квітки злаків зібрані в суцвіття. У колоскових злаків (пшениці, жита, ячменю) суцвіттям є складний колос. У пшениці і жита на кожному виступістрижня складного колоса розвивається по одному зерну, а всього їх в колосіміститься від 30 до 60. У різних сортів ячменю на кожному виступі стрижняможе розвиватися як по одному зерну (дворядний), так і по два-три
(багаторядний). Багаторядний ячмінь дає неоднорідне по крупності зерно.
волотисте злаки - овес, просо, рис, сорго мають суцвіття у виглядіволоті, у якої колоски розташовуються на подовжених розгалуженихквітконосах. Кількість зерен у волоті буває від 50 - 60 (овес) докількох сотень (Чумиза). Зазвичай верхівкові колоски зацвітають кількапізніше, ніж нижні, тому в зерновій масі волотисте злаків частозустрічаються недозрілі зернівки.
Особливе місце серед злаків займає кукурудза - однодомнероздільностатеві рослина, жіночі квітки якої зібрані в початки, розташовані в пазухах листя по 3 - 5 на одному стеблі, а чоловічі - уволоті, що ростуть по одній на верхівці стебла. Початок складається із стрижня, на якому вертикальними рядами розташовуються від 300 до 1000 зернівок.
Зовні початок покритий видозміненими листям-обгортки. Зерна складаютьблизько 60% маси качана.
Плід злаків - зернівки - розвивається з заплідненої зав'язі квітки.
При обмолоті пшениці, жита і тритикале зернівки легко відділяються відквіткових плівок. Не має їх кукурудза. Ці злаки називаються голозернимі. Урешти злаків квіткові плівки щільно облягають зернівку і при обмолотіне відокремлюються. Ці культури називають плівчастими (ячмінь, овес, рис, просо, сорго) .. Чим більше маса квіткових плівок на поверхні зернівки - ядра ічим важче вони видаляються, тим відповідно менше вихід крупи або борошнапри переробці такого зерна.
За зовнішнім виглядом (морфологічним ознаками) зернівки злакових культурпідрозділяють на справжні (пшениця, жито, ячмінь, овес) і просовідние
(інші культури).

Відгуки про продавця

Анонімно
Купівля підтверджена18.09.2023
Прошёл месяц, заказ до сих пор не выполнен. Ждём дальше
виталий
Купівля підтверджена22.06.2023
исправьте на вашем сайте продажа лимонной кислоты от кг на мешок 20кг
сергей
Купівля підтверджена22.05.2023
компания наверное мертвая . никто не отвечает. сделал заказ тоже бесполезно на связь не выходят. заказ не отправили.