Вход
Регистрация
Вібростіл завантажувальний - фото

Вібростіл завантажувальний

В избранное
Заказать звонок
Цену уточняйте
В наличии
Телефон продавца
+380 67 показать

Характеристики

Страна производства
Польша
Мощность
5.5 кВт

Доставка

Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Новая Почта
Транспортная компания
Самовивіз (смт. Віньківці, Хмельницька область)
Подробнее о доставке

Оплата

РОЗРАХУНКОВИЙ РАХУНОК
ОПЛАТА НА КАРТУ ПРИВАТБАНКУ
Подробнее о оплате

Описание

Проверенный продавец «ТОВ «Текна-Україна» — мобільні і стаціонарні дробарки для дерев» ( из города смт. Віньківці ) работающий на портале Zakupka.com предлагает купить Вібростіл завантажувальний
вібростіл купити в УкраїніПропонуємо купити вібростіл, який можна використовувати із вібраційними і стрічковими конвеєрами. Пристрій  використовується для зберігання великої кількості вхідного матеріалу, наприклад, завантаженого фронтальним або вилковим навантажувачем. 
За допомогою вібростолу і під'єднаного до нього конвейєра подається сировина для подрібнення у дробарку. Процес подачі деревини відбувається рівномірно за рахунок поштовхів. 

Стіл складається з металевої коробки, поєднаної пружинними елементами з несучою рамою і приводом. Запускається вібраційний стіл за допомогою електродвигуна. У залежності від місцевих умов, стіл встановлюється на фундамент на якому розміщується несуча рама.

Ми пропонуємо завантажувальні вібростоли з розмірами 2x3 3x3 м, 4х3 м 5х3 м з двигунами потужністю від 5,5 кВт до 11 кВт.

Наша компанія пропонує комплексні рішення стрічкових і вібраційних завантажувально-транспортувальних систем для тріски.

Професійні конструктори підготують для замовника проект механізмів для подрібнення з транспортними системами, відповідно до відходів і просторових умов.