Вход
Регистрация
Термінова реєстрація на шенгенську візу в Хмельницькому
Термінова реєстрація на шенгенську візу в Хмельницькому - выбрать

Термінова реєстрація на шенгенську візу в Хмельницькому

В избранное
Заказать звонок
Цену уточняйте

Описание

Проверенный продавец «Шенген Віза Сервіс - Запрошення, візи, робота за кордоном» ( из города Луцк ) работающий на портале Zakupka.com предлагает Термінова реєстрація на шенгенську візу в Хмельницькому

Термінова реєстрація на подачу документів на шенгенську візу на Візовий центр Польщі в Хмельницькому. Можуть подавати жителі Житомирської, Вінницької, Хмельницької та Чернівецької областей. Також можлива подача у вибраному регіоні при наявності довідки про те, що ви навчаєтесь або працюєте в м. Житомирі, Вінниці, Хмельницькому, Чернівцях або у вище перерахованих регіонах. Оплата здійснюється по факту запису, на протязі 2-х днів, інакше Ваш запис буде автоматично анульовано. Про дату і час запису реєстрації на подачу документів, Вам буде повідомлено, підтверджуємо листом, на Вашу електронну адресу або по телефону. Окремо в день подачі документів на візу оплачуються консульський збір, якщо Ви не належите до категорії, яка звільняється від оплати. Сервісний збір - послуги Візового центру оплачується: в Львівському, в Вінницькому, у Харківському округах - через відділення Кредо Банку, або Ідея банку безпосередньо перед записом на подачу документа. В Київському, Одеському, Рівненському, Луцькому регіонах оплата сервісного збору для реєстрації на подачу документів на візу здійснюється також перед записом на подачу документів у Візовий центр. 

Важливо! Перевіряйте квитанцію особисто: серію номер закордонного паспорту, прізвище ім'я, під час оплати сервісного збору у Кредо Банку або Ідея банку.

Зверніть увагу!
Дітей, вписаних в паспорти батьків, потрібно записувати на подачу документів окремо.

Характеристики

Тип
виза
Вид
рабочие визы, многоразовые визы, гостевые визы, учебные визы, бизнес визы, визы с целью брака, туристические визы
Сроки
14 дней

Предложения продавца