Вход
Регистрация
Термінова реєстрація на шенгенську візу в Ужгороді
Сообщить о недостоверной информации

Термінова реєстрація на шенгенську візу в Ужгороді

В избранное
Цену уточняйте
Телефон продавца
+380 (50) 70 X-XX-XX
Продавец
VIP
Луцк
Сегодня с 9:00 до 19:00
 Покупайте безопасно

Характеристики

Тип
виза
Сроки
14 дней

Описание

Проверенный продавец «Шенген Віза Сервіс» ( из города Луцк ) работающий на портале Zakupka.com предлагает Термінова реєстрація на шенгенську візу в Ужгороді

Термінова реєстрація на подачу документів на шенгенську візу на Візовий центр Польщі в Ужгороді. Можуть подавати жителі Львівської, Івано-франківської та Закарпатської областей. Також можлива подача у вибраному регіоні при наявності довідки про те, що ви навчаєтесь або працюєте в м. Львові, Івано-франківську, Ужгороді або у вище перерахованих регіонах. Оплата здійснюється по факту запису, на протязі 2-х днів, інакше Ваш запис буде автоматично анульовано. Про дату і час запису реєстрації на подачу документів, Вам буде повідомлено, підтверджуємо листом, на Вашу електронну адресу або по телефону. Окремо в день подачі документів на візу оплачуються консульський збір, якщо Ви не належите до категорії, яка звільняється від оплати. Сервісний збір - послуги Візового центру оплачується: в Львівському, в Вінницькому, у Харківському округах - через відділення Кредо Банку, або Ідея банку безпосередньо перед записом на подачу документа. В Київському, Одеському, Рівненському, Луцькому регіонах оплата сервісного збору здійснюється також перед записом на подачу документів у Візовий центр. 

Важливо! Перевіряйте квитанцію особисто: серію номер закордонного паспорту, прізвище ім'я, під час оплати сервісного збору у Кредо Банку або Ідея банку.

Зверніть увагу!
Дітей, вписаних в паспорти батьків, потрібно записувати на подачу документів окремо.

Отзывы о компании

7 отзывов
У компании недостаточно отзывов, чтобы сформировать рейтинг
2 отзыва за последний год
Доставка в срок 100%
Качество товара/услуги 100%
Актуальность цены 100%
По дате
Все отзывы
Дмитро
10.02.2020
Добрий день . Я працював офіційно по безвізу 3 місяці , відкриють мені візу на пів року ?
Максим
28.01.2020
Що потрібно аби замовити запрошення на роботу в Польщу?
Ответ компании03.02.2020
Доброго дня!
Для того щоб замовити робоче запрошення в Польщу потрібно відправити копію першої сторінки закордонного паспорту, можна фото але без пальців, килимів і тд. Також потрібно вказати дату запланованої поїздки.
Ludmila
30.05.2019
Срочно надо было приглашение. Здесь мне быстро все сделали за приемлемую цену. Спасибо
Ответ компании03.02.2020
Спасибо за обращение! Всегда рады помочь.

Другие услуги продавца