Вход
Регистрация
Одномісний номер для дорослого - описание

Одномісний номер для дорослого

В избранное
Заказать звонок
Сообщение
680 грн /день

Оплата

Наложенный платеж (при получении у перевозчика)
Банковский платеж
Подробнее о оплате

Описание

Продавец «Офтальмологічний санаторій БАРВІНОК - лікування зору в санаторії» ( из города Зборівський р-н ) работающий на портале Zakupka.com предлагает Одномісний номер для дорослого

Пропонуємо одномісний номер для дорослого для відпочинку та лікування у санаторії Барвінок. Оздоровчий заклад розташований в с. Манюки Тернопільської області. Відвідувачам пропонуємо комфортні побутові умови, смачне харчування, ефективне лікування, екскурсії, культурно-розважальну програму.

Фахівці санаторію проводять лікування офтальмологічних захворювань з використанням сучасних апаратів та новітніх методик. Пацієнтам надають послуги консервативного лікування, проводять хірургічні операції різного ступеня складності. 

На лікування у санаторій приймаються пацієнти із хворобами органів зору, запрошуються інваліди по зору, які підлягають відновному, профілактичному лікуванню.

Детальнішу інформацію можна дізнатись за телефонами, які вказані на сайті. Номер для дорослого можна замовити просто зараз! Не зволікайте, вашого дзвінка вже чекають!  


Характеристики

Тип учреждения
санатории
Возраст отдыхающих
для взрослых
Номер
люкс
Продолжительность путевки
12 дней

Предложения продавца

Двомісний номер для дитини
Двомісний номер для дитини
410 грн /день