Каталог товаров

Ящики

от 25 грн
мин. заказ: 0 шт.
Заказать услугу
+380 (97) 9  показать
Условия возврата и обмена

Компания осуществляет возврат согласно Закону «О защите прав потребителей»

Условия возврата и обмена

Статья 9 Закона Украины «О защите прав потребителей» предусматривает право потребителя обменять непродовольственный товар надлежащего качества на аналогичный, если купленный товар не подошел по форме, габаритам, фасону, цвету, размеру или по другим причинам не может быть использован по назначению, если данный товар не использовался и если сохранен его товарный вид, потребительские свойства, пломбы, ярлыки и расчетный документ, выданный продавцом вместе с товаром.

Продавец не имеет права отказать в обмене (возврате) товара, не входящего в перечень, если он соответствует всем требованиям, изложенным в ст. 9 Закона (сохранен товарный вид, ярлыки, пломбы, имеется расчетный документ и т.д.).

Исключения

С актуальным Перечнем можно ознакомиться по ссылке.

Сообщить о недостоверной информации
Неверная категория Неверная информация о наличии
Рейтинг продавца
+380 (97) 9  показать
Киев
Cегодня с 8:00 до 16:30
Основное
Отзывы
Основное

Характеристики

Вид тары деревянная тара, тара и упаковка из фанеры
Способы оплаты безналичный расчет, денежный перевод, наличными, электронная платежная система

Описание

Виробництво тари: ящики, піддони, контейнери, тара для промислових машин, сувенірні коробочки і т. Д. Виробляємо тару будь-яких видів та особливостей, працює виробництво дерев’яних меблів та декору, надаємо послуги з пакування вантажів та виробництво тари на території замовника, та ін.

Столярне виробництво під назвою VIMPACK існує з 2008 року і встигло зарекомендувати себе як якісний, професійний і надійний виробник продукції. Виготовити можемо майже все при наявності просто фото, креслення чи розмірів, чи то дерев`яні меблі, тара чи декор.
Ми визнані найкращою компанією галузі по версії ТОП9. Приймали участь в багатьох профільних виставках.
Основні переваги компанії - оперативність, знання своєї справи, впровадження новіцій (єдиних в Україні) у виробництві продукції, лояльні ціни. 
Особливості компанії - лояльність в ціноутворені і взаєморозуміння у вирішенні питань. 
Замовнику при потребі пропонується повний ланцюг облуговування - консультації, заміри, проектування/створення креслень/3d візуалізація, виготовлення продукції (можливо на території замовника), пакування продукції в тару (при потребі).

За час існування ми виконали тисячі замовлень, були й такі які вирізнялися своєю неординарністю і призначенням, розмірами від кількох см до десятка метрів, з різних матеріалів.

Наші замовники це: великі і маленькі підприємства, державні структури, приватні особи з України та з-за кордону.

Унас замовляють від одного піддона розміром в кілька сантиметрів і вартістю 5 - 10грн до кількох тисяч ящиків/піддонів, і ми з однаково великим зацікавленням відносимось до замовників.

Услуга на сайте компании
Отзывы

Отзывы о компании Вімпак

0 отзывов
У компании недостаточно отзывов, чтобы сформировать рейтинг
Доставка в срок 0%
Качество товара/услуги 0%
Актуальность цены 0%
Добавить отзыв о продавце
  • Отзывов нет.

Показать еще
Ваш товар
Ящики - фото 2
Ящики, Киев
Заказать услугу
от 25 грн
Заказать услугу