Каталог товаров

Тренінги, семінари для бухгалтерських служб підприємств

Цену уточняйте
мин. заказ:
Заказать услугу
+380 (67) 7  показать
Условия возврата и обмена

Компания осуществляет возврат согласно Закону «О защите прав потребителей»

Условия возврата и обмена

Статья 9 Закона Украины «О защите прав потребителей» предусматривает право потребителя обменять непродовольственный товар надлежащего качества на аналогичный, если купленный товар не подошел по форме, габаритам, фасону, цвету, размеру или по другим причинам не может быть использован по назначению, если данный товар не использовался и если сохранен его товарный вид, потребительские свойства, пломбы, ярлыки и расчетный документ, выданный продавцом вместе с товаром.

Продавец не имеет права отказать в обмене (возврате) товара, не входящего в перечень, если он соответствует всем требованиям, изложенным в ст. 9 Закона (сохранен товарный вид, ярлыки, пломбы, имеется расчетный документ и т.д.).

Исключения

С актуальным Перечнем можно ознакомиться по ссылке.

Сообщить о недостоверной информации
Неверная категория Неверная информация о наличии Информация, нарушающая авторские права
Рейтинг продавца
+380 (67) 7  показать
Кременчуг
Основное
Отзывы
Основное

Характеристики

Формат проведения корпоративный
Способ проведения очно
Методы работа в малых группах
Продолжительность 1 дней

Описание


Нерідко компанії замовляють читання лекцій і тренінгів для фахівців власної організації. При цьому крім стандартної схеми занять, викладачі тренінгу вносять корективи матеріалами, цікавими конкретної аудиторії. В таких "домашніх" тренінгах є свої позитивні сторони.

Безумовною перевагою є сувора орієнтованість на аудиторію, а також можливість проведення заходів на території замовника, і отже, значне здешевлення навчання.

Зараз найбільш затребуваними є бухгалтерські семінари. Не кожен роботодавець може виділити час для постійного навчання своїх співробітників, а викроїти пару днів для участі у семінарі як правило, можна завжди, навіть у разі завантаженості працівника.

Семінари для працівників бухгалтерії проходять у двох напрямках: теоретичні знання і практика. У першому випадку - проходить у режимі консультації, і це заняття більше підійде директорам по фінансовій частині і головбухів великих фірм. Тут, як правило, коротко стисло розповідають про основні зміни у законодавстві, проводять ознайомлення зі стратегією планування фінансових справ компанії.

Практична частина семінару має ще назву бізнес-курсів. Такий метод тренінгу особливо популярний серед недосвідчених фахівців і націлений на отримання конкретних, практичних знань, які в подальшому будуть затребувані в роботі. Основним позитивним моментом такого семінару в тому, що існує можливість звернутися до педагога з незрозумілим моментом для пояснення.

Є ще один вид семінару для працівника бухгалтерії, який як здається нічого спільного з роботою бухгалтерії не має. Ці семінари дозволяють поліпшити особисті якості бухгалтера. Вони навчають правильним взаємовідносинам з керівництвом і звичайними співробітниками, можливості швидкого зростання по сходах кар'єри, як не впадати в депресію, виконуючи щодня рутинну роботу і іншим тонкощам.

Услуга на сайте компании
Отзывы

Отзывы о компании Аудиторская Фирма "Финансы. Бизнес. Аудит"

0 отзывов
У компании недостаточно отзывов, чтобы сформировать рейтинг
Доставка в срок 0%
Качество товара/услуги 0%
Актуальность цены 0%
Добавить отзыв о продавце
  • Отзывов нет.

Показать еще
Ваш товар
Тренінги, семінари для бухгалтерських служб підприємств - фото 1
Тренінги, семінари для бухгалтерських служб підприємств, Кременчуг
Заказать услугу
Цену уточняйте
Заказать услугу