Вход
Регистрация
Салонна реклама у транспорті Луцьк
Салонна реклама у транспорті Луцьк - отзывы

Салонна реклама у транспорті Луцьк

В избранное
Заказать звонок
40 грн
Продавец

Описание

Продавец «РА Перспектива» ( из города Луцк ) работающий на портале Zakupka.com предлагает Салонна реклама у транспорті Луцьк

Суєтливе життя сучасного жителя міста. Забагато у нього клопоту і так мало часу. Заволодіти його увагою – задача не з простих. Реклама на радіо і телебаченні знищила поняття «ефірної паузи» і користується тактикою несподіваності. Реклама в журналах намагається витіснити тематичну інформацію. Але стійкому громадянину не терпитьсяперемкнути канал, або перегорнути сторінку!

Рішення знайдено, і досить ефективне. Зверніть увагу на міський пасажирський та вантажний транспорт. І чи багато зараз автомобілів можна побачити без бортової реклами?


Реклама на транспорті працює, працює саме тоді, коли це потрібно. Міста прокидаються з появою на вулицях розмальованих, як іграшки, машин і засинають, коли останні з них відправляються в автобусний парк. Реклама на трансорті не викликає роздратованості та бажання відвернутись. Навпаки, приречені на вимушену бездіяльність очікуючі пасажири та перехожі з цікавістю розглядають кожен автобус та тролейбус. Саме ці обставини і характерезують особливу привабливість даного виду реклами для рекламодавця.


Ще одна особливість – масштаб рекламної кампанії, відповідно і масштаб витрат визначається рекламодавцем. Три–чотири автобуса з новою рекламою на борті в кількасоттисячному місті – кращий спосіб сповістити жителям про відкриття магазина, кафе чи іншого об’єкта розрахованого на обслуговування місцевого населення . А десяток машин на маршрутах міст-мільйонників – звернення до гігантської аудиторії. Наш багатолітній досвід допоможе Вам в підготовці та проведені рекламної кампанії на транспорті.

Ми забезпечимо Вам:

- Визначення оптимального масштабу рекламної кампанії;

- Вибір міст, транспорту та їхні маршрути;

- Розробку дизайну враховуючи його специфіку;

- Виготовлення реклами;

- Підготовку транспортних засобів;

- Обслуговування рекламної кампанії, а саме – вихід на маршрути транспотрних засобів з Вашою рекламою та гарантійне обсглуговування на весь строк акції.


Співробітництво з нами це:

- Надійність, довіра та вирішення будь-яких завдань

- Можливість творчої реалізації

- Зручність взаємодії

- Гарні знижки, низькі ціни

- Економія Вашого часу

- Ми даємо те, що потрібно Вам, а не пропонуємо те, що потрібно нам

- Ефективне стегічне планування, консультації

- Ваш особистий менеджер, що вирішує всі Ваші питання

- Співвідношення очікувань та вкладених коштів

- Результат