Нужны клиенты? Регистрируйте компанию и добавляйте товары и услуги в каталог Zakupka.com!
Каталог товаров

Матові натяжні стелі в басейні

165 грн /кв.м
В наличии
мин. заказ: 0 кв.м
Купить
+380 (50) 3  показать
Условия возврата и обмена

Компания осуществляет возврат согласно Закону «О защите прав потребителей»

Условия возврата и обмена

Статья 9 Закона Украины «О защите прав потребителей» предусматривает право потребителя обменять непродовольственный товар надлежащего качества на аналогичный, если купленный товар не подошел по форме, габаритам, фасону, цвету, размеру или по другим причинам не может быть использован по назначению, если данный товар не использовался и если сохранен его товарный вид, потребительские свойства, пломбы, ярлыки и расчетный документ, выданный продавцом вместе с товаром.

Продавец не имеет права отказать в обмене (возврате) товара, не входящего в перечень, если он соответствует всем требованиям, изложенным в ст. 9 Закона (сохранен товарный вид, ярлыки, пломбы, имеется расчетный документ и т.д.).

Исключения

С актуальным Перечнем можно ознакомиться по ссылке.

Zakupka.com защищает своих покупателей
Защищаем покупки на сумму 3 000 грн
Делаем покупки безопаснее
Сообщить о недостоверной информации
Неверная цена Неверная рубрика Неверная информация о наличии Информация, нарушающая авторские права
Рейтинг продавца
+380 (50) 3  показать
Луцк
Cегодня с 9:00 до 18:00
Основное
Отзывы
Основное

Характеристики

Производитель Собственное производство
Тип натяжные
Материал пластик
Страна производства Германия
Вид потолков пленочные (ПВХ)
Особенности влагостойкие

Описание


Матові натяжні стелі тепер не новинка та користуються великим попитом. Виготовляються, з матеріалу особливого, а тому й не воспламеняють матові натяжні стелі. Саме натяжні стелі, відрізняється забезпеченням екологічної безпеки і не може заподіяти Вашому здоров'ю шкоду. Існують декілька видів, матових стель: перший з ПВХ плівки, другий з термоусадочного матеріалу, він дуже нагадує фактурну тканину. Матові натяжні стелі - це є впізновальна індивідуальність і специфічна фактура: матові сатинові, та так само напівпрозорі ситцеві. Саме, такі стелі мають переваги, тому що, доволі швидко встановлюються, рівність таких стель ідеальна. Відсутність дзеркального блиску і тільки матовий ефект, такий вигляд мають матові натяжні стелі. Така стелі розкриваються зі спеціальної плівки і лише під індивідуальне, точний розмір приміщення. Далі буде встановлена сатинова стеля, потім до неї майстри приварюють спеціальний гарпун, який поміщається в профіль, при установці в обраному приміщенні. Якщо вибирати білий кольор, матових натяжних стель, то це завжди виглядає як просто ідеально рівно пофарбована, без різких переходів і тріщин стеля. Гіпсокартонні стелі, мають властивість тріскатися, чого не можна сказати саме про сучасні матові натяжні стелі. А ось колір сатинової стелі, Ви можете змінити за рахунок прихованого підсвічування. Існує ще одна назва, що зустрічається в інтернеті, а саме стелі натяжні безшовні - це так називають матові натяжні стелі, єдине обмеження в кольоровій гаммі та фактурі тканини. Таку стелю розкроюють і встановлюють на самому об'єкті, із спеціального термостійкого матеріалу, який виглядає, як рулон тканини. Саме тканина дає, можливість матовим стелям виглядати розкішно та неповторно.

Використовувати варто, матові стелі, коли Ви хочете, щось не звичайне, наприклад, нанести особливу конфігурацію малюнка або фото, а звикли вибирати класику. Якщо Ви проживаєте, у новому будинку, він може дати ще усадку, а від цього пофарбовані стелі просто потріскаються. Якщо стеля має нерівності в приміщенні, якщо видно сильні переходи і перепади між панелями, чи під стелею встановлена електропроводка, у цих випадках, з різних натяжних стель виграють тільки лише матові натяжні стелі.

Перевага даних сучасних стель:

- Саме такі стелі займають зовсім незначний час на встановлення;

- Вам варто тільки вибрати матеріал, дизайн, форму, доставку і саму установку даних натяжних стель та додаткового матеріалу і устаткування бере на себе фірма;

- На даний «продукт» (а саме натяжні стелі) та встановлення, надається гарантія;

- Вони дешевші гіпсокартонних стель, а виглядають набагато дорожче;

- Також натяжним стелям не страшне затоплення, вони не потріскаються, і будуть виглядати довгі роки, немов Ви тільки недавно зробили ремонт своєї стелі.

Короткий зміст про процес встановлення натяжних стель в приміщеннях: фахівці закріплюють спеціальний профіль і так званий ремінь кріплення, а так само інші спеціальні пристосування для своєї роботи і особливих приладів, приміщення нагрівається, залежно від матеріалу від 45 десь до 70 градусів тепла. Покриття стелі дотримується кріпленнями для цих цілей і нагрівається до певної температури. Матеріал стає досить гнучким, що дає можливість правильно його встановити і закріпити, а потім вирізати отвори. Коли мембрана охолоне, робляться спеціальні наскрізні отвори (наприклад, для світильників). Таким чином в Вашій оселі поселиться практичність та затишок сучасних технологій.

Товар на сайте компании
Отзывы

Отзывы о компании Гарна хата

1 отзыва
У компании недостаточно отзывов, чтобы сформировать рейтинг
Доставка в срок 0%
Качество товара/услуги 0%
Актуальность цены 0%
Добавить отзыв о продавце
 • Маша 02.06.2017
  (1)
  Полезно
  (0)
  Не полезно
  Ми працюємо в Гарній Хаті, багато бачили цікавих ідей)
  І нам дуже захотілося зробити свою квартиру затишною, сучасною)
  І ми дуже задоволені роботою монтажників, які швидко і якісно, з усмішкою зробили все!))
  Величезне дякую фірмі " Гарна Хата" і її керівникам
 • Тетяна 25.10.2016
  (3)
  Полезно
  (1)
  Не полезно
  Гарна хата відмінно працює. І це дійсно так. Якість виконання, термін виконання-все відмінно. Ми працюємо на протязі декількох років, замовляємо поетапно і все задовільняє. Дякую і рекомендую. "Гарна хата" відповідає своїй назві.
 • Влад 21.10.2016
  (1)
  Полезно
  (0)
  Не полезно
  Замовляли вже не один раз, проблем з дизайном та якістю навіть не виникало! Хлопці підбирають все під інтер'єр кімнати , якість та ціна приємно здивували , попри нестабільністю курсу нбу! Дуже задоволений підходом роботи , та оперативністю виконання...Тепер вибираю тільки гарну хату! Привіт менеджеру Світлані:-)
Показать еще 3 отзывов
Ваш товар
Матові натяжні стелі в басейні - фото 4
Матові натяжні стелі в басейні, Луцк
Купить
165 грн /кв.м
В наличии
Купить