Каталог товаров

Зовнішня реклама на маршрутному таксі

40 грн
мин. заказ: 0 шт.
Заказать услугу
+380 (66) 5  показать
Условия возврата и обмена

Компания осуществляет возврат согласно Закону «О защите прав потребителей»

Условия возврата и обмена

Статья 9 Закона Украины «О защите прав потребителей» предусматривает право потребителя обменять непродовольственный товар надлежащего качества на аналогичный, если купленный товар не подошел по форме, габаритам, фасону, цвету, размеру или по другим причинам не может быть использован по назначению, если данный товар не использовался и если сохранен его товарный вид, потребительские свойства, пломбы, ярлыки и расчетный документ, выданный продавцом вместе с товаром.

Продавец не имеет права отказать в обмене (возврате) товара, не входящего в перечень, если он соответствует всем требованиям, изложенным в ст. 9 Закона (сохранен товарный вид, ярлыки, пломбы, имеется расчетный документ и т.д.).

Исключения

С актуальным Перечнем можно ознакомиться по ссылке.

Компания не предоставила на проверку регистрационные документы. При совершении покупки не рекомендуем делать предоплату.
Сообщить о недостоверной информации
Неверная категория Неверная информация о наличии
Рейтинг продавца
+380 (66) 5  показать
Луцк
Cегодня с 9:00 до 18:00
Основное
Отзывы
Основное

Характеристики

Места размещения транспорт
Вид рекламы постеры

Описание

Внутрішня транзитна реклама зручна й ефективна насамперед для компаній і організацій, що пропонують товари й послуги широкого споживання для приватних споживачів: це оголошення про прем'єри, новинки і розпродажі, про сезонні і святкові знижки, рекламних акціях, подорожах і ін.. Даний вид реклами також підходить і для пошуку співробітників, тобто розміщення інформації про вакансії. Можна із упевненістю заявити, що реклама в суспільному транспорті видовищна, мобільна й ефективна!Ми Вам можемо запропонувати розмістити рекламу на будь-якому маршруті суспільного транспорту.

 Реклама на спинках сидінь маршрутного транспорту – двигун і прискорювач Вашого бізнесу! Величезна кількість людей дізнається про ваш продукт завдяки лише одній рекламі в маршрутках на спинках сидінь.

Тільки подумайте, яка кількість людей щодня користується громадським транспортом? Під час проїзду в маршрутці погляд одразу зупиняється на рекламі і людина починає уважно вчитуватися в зміст викладеного. Реклама на спеціалізованих чохлах на спинках сидінь здатна донести інформацію ненав'язливо. Реклама в маршрутках знаходить свою цільову аудиторію швидко і ефективно. Реклама на спинках сидінь у маршрутках може донести максимум з мінімальними зусиллями.

Перевага реклами в маршрутках в тому, що вона:

 Ефективність розміщення – хороша фіксованість рекламного зображення,

Ваша рекламна пропозиція розташовується на рівні очей пасажира, який сидить, що за законами реклами є найкращим розташуванням.

Значний час контакту – становить від 5 до 50 хвилин.

Велика аудиторія – охоплення величезної аудиторії при невеликих витратах . 80% городян та гостей міста Луцька користуються маршрутними таксі.

Пасажиропотік одного маршрутного таксі в день складає не менше 800 чоловік.

На місяць середній пасажиропотік одного автобуса становить близько 24 000 чоловік.

Для кожного бізнесу важлива реклама. І важлива не просто реклама, а спосіб її подачі. Розміщення інформації за допомогою ексклюзивних рекламних чохлів на спинках сидінь в маршрутках здатна швидко себе окупити.

При цьому вона запам'ятовується, оскільки людина щодня по кілька разів може її не просто бачити, а читати.

Реклама на спинках сидінь маршруток: все геніальне – просто!

 Реклама на спинках сидінь маршрутних таксі - представляє із себе плакат, розміщений в спеціалізованому чохлі на спинці сидіння. Для запобігання пошкоджень, чохол включає в себе захисну плівку. Формат рекламного постеру – А4 горизонтальний. Не залежно від типу транспортного засобу, реклама на спинках сидінь буде розташована в порядку шахівниці, що дозволить ефективно та не нав’язливо знайти Вам клієнта.

Скористайтеся моментом!

Пропозицію підготувала Романюк Віта – 066 - 584 - 28 - 20


Услуга на сайте компании
Отзывы

Отзывы о компании РА Перспектива

0 отзывов
У компании недостаточно отзывов, чтобы сформировать рейтинг
Доставка в срок 0%
Качество товара/услуги 0%
Актуальность цены 0%
Добавить отзыв о продавце
  • Отзывов нет.

Показать еще
Ваш товар
Зовнішня реклама на маршрутному таксі - фото 12
Зовнішня реклама на маршрутному таксі, Луцк
Заказать услугу
40 грн
Заказать услугу