Вход
Регистрация
Клей для плитки высокоэластичный, Greinplast РЕ (25 кг.) - розница

Клей для плитки высокоэластичный, Greinplast РЕ (25 кг.)

В избранное
Заказать звонок
Сообщение
498,44 грн /мешок
В наличии

Доставка

Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Транспортная компания
Курьерская служба
Почта
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж (при получении у перевозчика)
Банковский платеж
Наличный росчет
Подробнее о оплате
Продавец
Киев

Описание

Проверенный продавец «Greinplast-Centr» ( из города Киев ) работающий на портале Zakupka.com предлагает купить Клей для плитки высокоэластичный, Greinplast РЕ (25 кг.)

  pic_fe21cf845b8a95afc11aaa823ea39bc4_1920x9000_1.jpg

Клей для керамічної плитки – високоеластичний GREINPLAST PE

Еластичний клей GREINPLAST РЕ служить для приклеювання керамічних, теракотових плиток, кам’яних плиток для оздоблення фасаду (крім мармуру) на основи, що зазнають деформації, такі як гіпсокартонні плити, стружкові (фібролітові) плити (ДСП), мастика для наливних підлог на підлоговому утепленні, бетонні збірні конструкції, газобетон.


Мішок: 25 кг.


Приготування суміші:

Вміст упаковки (25 кг)
клею GREINPLAST РЕ
всипати до відповідної кількості чистої холодної води та інтенсивно перемішати до отримання однорідної маси без грудок. Розчин відставити на 5 хв., потім знову перемішати. Час придатності розчину, розведеного водою, становить близько 2 годин.


Приготування основи:

Клей наноситься на рівні щільні сухі основи, очищені від пилу, бруду, залишків жирів та мастил. Штукатурку, що легко осипається, та паронепроникні малярні покриття з поганим зчіпленням необхідно усунути. Нерівності та заглиблення слід скоригувати розчином
GREINPLAST ZW. Ці роботи необхідно виконати за 24 год. до наклеювання плиток. Стійкі малярні покриття з мінеральних фарб треба пошліфувати, усунути пил та заґрунтувати препаратом
GREINPLAST U. Типові основи, такі як штукатурка, цементні підлоги, бетон не вимагають спеціальної підготовки, але їхній вік повинен становити щонайменше 28 днів. Неоднорідні основи з різним поглинанням або основи з підвищеним поглинанням необхідно заґрунтувати препаратом для ґрунтування
GREINPLAST U
за 4 год. до початку робіт. У випадку будь-яких сумнівів щодо якості основи рекомендується провести випробування на зчіплення, яке полягає в тому, що плитка приклеюється, а через 48 годин – відривається.


Виконання:

На відповідно підготовлену раніше основу накладаємо клейовий розчин з допомогою терки з зубцями. Довжина терки та величина зубців залежать від розміру плитки, яка наклеюється. Якщо плитки мають велику площу, необхідно нанести додатковий шар клею на нижню частину. Після нанесення розчину треба прикласти плитку і притиснути її до основи. Мінімальний розмір шва повинен становити 2 мм. Час приклеювання і коригування положення плиток залежить від поглинання основи. Ці дії треба виконувати протягом 25 хвилин від моменту нанесення клею на поверхню, що приклеюється. Цей час може бути значно менший, якщо основа має велике поглинання (навіть до 15 хвилин). Підлогою можна почати користуватися через 48 год. Увага!!! Перед приклеюванням плитки не змочувати!!!


Знаряддя:

Електродрель тихохідна, кошикоподібна мішалка, терка з зубцями, розміри яких допасовані до розміру і виду плиток, шпатель. Знаряддя необхідно почистити відразу після використання.


Рекомендації:

Усі роботи з клейовим розчином слід виконувати при температурі основи і навколишнього середовища від 5 до 30ºС згідно з нормами будівництва. Знаряддя необхідно вимити водою відразу ж після закінчення роботи.


Зауваження виробника:

Виріб містить цемент і з водою викликає лужну реакцію, тому необхідно захищати очі і шкіру. Якщо препарат потрапить в очі, необхідно промити їх великою кількістю води і звернутися до лікаря. Склад продукту розроблено на базі власних досліджень, проведених в лабораторії виробника, а також тестів дослідних інститутів, які співпрацюють з ним. Будь-яке порушення рецептури або невиконання рекомендацій, поданих у цій Інструкції, забороняється, оскільки це може суттєво знизити якість застосовуваного матеріалу.


Застосування:

Еластичний клей GREINPLAST РЕ
служить для приклеювання керамічних, теракотових плиток, кам’яних плиток для оздоблення фасаду (крім мармуру) на основи, що зазнають деформації, такі як гіпсокартонні плити, стружкові (фібролітові) плити (ДСП), мастика для наливних підлог на підлоговому утепленні, бетонні збірні конструкції, газобетон. Значна адгезійна здатність розчину робить можливим прикріплення плиток безпосередньо до поверхні старих глазурованих плиток або до стійких малярних покрить.
GREINPLAST РЕ
морозо- і водостійкий і його можна застосовувати як всередині будинків, так і назовні.


Купити Клей для плитки высокоэластичный, Greinplast РЕ в місті Києві та з доставкою по всій Україні ви можете в нашому інтернет магазині https://greinplast. Kiev. Ua/


Інші клея дя плитки Ви можете переглянути перейшовши по ссилці https://greinplast. Kiev. Ua/products/kleya-dlya-plitki-f9368668/


Також можете звернутися в наше представництво в місті Києві за адресою вул. Крайня, 1-в

Характеристики

Код товара
GRE-PE
Страна производства
Польша
Тип клея
цементный клей
Приклеиваемый материал/изделие
керамика
Вес
25 кг
Особенности
морозоустойчивый
Количество компонентов
однокомпонентный
Состояние клея
сухая смесь
Назначение
строительный
Природа основы
искусственная
Тип
цементный
Вес
25 кг
Высота
44 см
Ширина
9 см
Длина
38 см