Вход
Регистрация
Клей для пенопласта и сетки, Greinplast K - розница

Клей для пенопласта и сетки, Greinplast K

В избранное
Заказать звонок
Сообщение
294,70 грн /мешок
В наличии

Доставка

Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Транспортная компания
Курьерская служба
Почта
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж (при получении у перевозчика)
Банковский платеж
Наличный росчет
Подробнее о оплате
Продавец
Киев

Описание

Проверенный продавец «Greinplast-Centr» ( из города Киев ) работающий на портале Zakupka.com предлагает купить Клей для пенопласта и сетки, Greinplast K

  pic_0d4578951f95eb0f820ddb22b6e88ffb_1920x9000_1.jpg

Клей для полістиролу та сітки - Greinplast K

Клей GREINPLAST К – це суміш портлендського цементу, мінеральних наповнювачів, а також модифікаційних добавок, які збільшують час тужавіння клею, що в результаті веде до підвищення параметрів стійкості та збільшення здатності до зчіплення з піностиролом (пінопластом) та будь-якими мінеральними основами. Клей застосовується для приклеювання плит з пінопласту та для затоплювання сітки зі скловолокна в безшовних системах теплоізоляції GREINPLAST.


Упаковка: 25 кг.


Приготування суміші:

Вміст упаковки (25 кг) клею GREINPLAST К висипати до відповідної кількості чистої холодної води та інтенсивно перемішати механічним чи ручним способом до отримання однорідної маси. Кількість води, що додається, залежить від атмосферних умов і поглинання основи. Розчин набуває відповідних робочих властивостей через 10 хвилин після повторного перемішування. Час придатності розчину, розведеного водою, не перевищує 2 годин.


Приготування основи:

Пінопласт слід приклеювати на міцні сухі основи, очищені від пилу, бруду, мастил і жирів. Штукатурки з поганою причіпністю, які легко осипаються, так само, як і паронепроникні малярські покриття, необхідно усунути. Поверхні з високою поглинаючою здатністю перед початком теплоізоляційних робіт слід заґрунтувати ґрунтуючим препаратом GREINPLAST U. Значні нерівності та заглиблення вирівняти розчином GREINPLAST ZW. Грибки і плісняву необхідно обов’язково усунути.


Виконання робіт:

Розчин клею накладається кельмою на плити з пінопласту у вигляді 6 - 8 купок діаметром 8 - 12 мм, розміщених рівномірно на внутрішній поверхні плити та смугами шириною 3 - 4 см на її краях. Плиту необхідно відразу ж прикласти до стіни і притиснути аж до отримання рівної поверхні із сусідніми плитами. Не дозволяється відривати приклеєні плити і притискати їх ще раз, а також переміщати їх після того, як пройшло 10 хвилин. Через 48 год. можна починати з’єднувати плити штифтами та вставляти дюбелі. Викладати армований шар можна тільки мінімум через 2 дні після приклеювання плит. Розчин клею наносять з допомогою терки з зубцями на товщину мінімум 2 мм, починаючи з верху стіни, смугами на ширину армованої сітки. Після накладання розчину необхідно відразу ж затопити армовану сітку, втискаючи її у масу теркою. Після цього на поверхню приклеєної сітки необхідно нанести шар клею товщиною мінімум 1 мм для повного покриття сітки. Витрати клею залежать від того, наскільки рівною є поверхня.


Знаряддя для роботи:

Електродрель тихохідна, кошикоподібний пристрій для перемішування, кельма, поліетиленове відро.


Зауваження виробника:

Виріб містить цемент і з водою дає лужну реакцію, тому слід оберігати очі і шкіру. При контакті з очима промити їх великою кількістю води і звернутись до лікаря. Примітка: продукт у весняно-осінніому варіанті (з листком) не застосовувати при температурі понад 20ºC. Будь-яке втручання в рецептуру, а також недотримання вказівок, поданих у цій Інструкції, є недопустиме і може значно знизити якість застосовуваного матеріалу. Інформація, наведена в Інструкції, має на меті гарантувати оптимальне використання продукту, однак не є підставою для юридичної відповідальності виробника, тому що умови виконання робіт залишаються поза його контролем.


Рекомендації та коментарі:

Поверхня фасаду повинна бути захищена від дощу, вітру, надмірне перебування на сонці до повного висихання. Не виконуйте ніяких робіт при температурі навколишнього середовища та підкладки нижче + 5 ° С. У разі запальнички в армований шар наліт (Bloom вапна) повинні бути належним чином заґрунтовані додаткового розведення Greinplast U. Motion ізоляції будівлі визначається необхідність кріплення шпильки і тип (як правило, з несучою середньою висотою 12 м. Не потрібно). Виробник вимагає використання однієї з сіток (ST 2924 - 100 / 7 к. С., TG15, TG22, Vertex 145 / AKE - 145, ССА-sM0,5 тисячі триста шістдесят три) зазначеного AT і РВП. Клей в осінньо-весняній версії (опис на одиничній упаковці) не повинен використовуватися при температурі вище + 15 ° С.
Будь-яке втручання у виріб неприйнятне і може суттєво знизити його якість. Інформація, що міститься в посібнику, призначена для забезпечення оптимального використання продукту, але це не є юридичною підставою для виробника, оскільки умови експлуатації залишаються поза його контролем. Споживання клею залежить від ступеня рівномірності підкладки.


Купити Клей для пенопласта и сетки, Greinplast K в місті Києві та з доставкою по всій Україні ви можете в нашому інтернет магазині https://greinplast. Kiev. Ua/ 


Інші клея для утеплення фасадів Ви можете переглянути перейшовши по ссилці https://greinplast. Kiev. Ua/products/kleya-dlya-sistem-utepleniya-f9326434/


Також можете звернутися в наше представництво в місті Києві за адресою вул. Крайня, 1-в


Характеристики

Код товара
GRE-K
Производитель
Страна производства
Польша
Тип клея
цементный клей
Приклеиваемый материал/изделие
пенопласт
Условия эксплуатации
Вес
25 кг
Особенности
морозоустойчивый
Количество компонентов
однокомпонентный
Состояние клея
сухая смесь