Каталог товаров

Послуги асенізатора.

750 грн
мин. заказ: 0 услуга
Заказать услугу
+380 (67) 4  показать
Условия возврата и обмена

Компания осуществляет возврат согласно Закону «О защите прав потребителей»

Условия возврата и обмена

Статья 9 Закона Украины «О защите прав потребителей» предусматривает право потребителя обменять непродовольственный товар надлежащего качества на аналогичный, если купленный товар не подошел по форме, габаритам, фасону, цвету, размеру или по другим причинам не может быть использован по назначению, если данный товар не использовался и если сохранен его товарный вид, потребительские свойства, пломбы, ярлыки и расчетный документ, выданный продавцом вместе с товаром.

Продавец не имеет права отказать в обмене (возврате) товара, не входящего в перечень, если он соответствует всем требованиям, изложенным в ст. 9 Закона (сохранен товарный вид, ярлыки, пломбы, имеется расчетный документ и т.д.).

Исключения

С актуальным Перечнем можно ознакомиться по ссылке.

Оплата:
Наличными Безналичный расчет
Подробнее об оплате
Сообщить о недостоверной информации
Неверная категория Неверная информация о наличии
Рейтинг продавца
+380 (67) 4  показать
Киев
Cегодня с 7:00 до 22:00
Основное
Отзывы
Оплата
Основное

Описание

Послуги асенізатора


               Згідно з дослідженнями археологів ось вже майже п'ять тисяч років людство користується системами каналізації. Хоча проблема утилізації продуктів життєдіяльності виникла набагато раніше, оскільки люди помітили, що саме ці самі відходи сприяють поширенню не лише комах, але і зараження грунту і грунтових вод мікроорганізмами, переносниками інфекції. Попри те, що людське суспільство тривалий час користується таким благом цивілізації, яким є каналізація, але навіть у наш час не усі хазяї приватних будинків можуть дозволити собі повноцінно скористатися таким сервісом як послуга асенізатора, тобто викачування вигрібних ям і утилізації відходів. Піднята проблема містить в собі питання наступного характеру : по-перше, зберігання відходів і, по-друге, можливе їх використання. Більшості хазяїв дачних ділянок здається, що краще всього скористатися перевіреним і надійним способом, що полягає в зведенні над вигрібною ямою споруди з дерева. Вирішенням проблеми пов'язаної з викачуванням вигрібної ями, після того, як вона наповниться до деякого рівня являється виклик асенізаторської машини. Щоб зробити викачування вигрібної ями, необхідно зв'язатися з нашою компанією надавши операторові зведення про те, який об'єм має Ваша вигрібна яма. Це треба для того, щоб операторові легше можна було б зорієнтуватися в підборі оптимального варіанту відносно потужності асенізаційної машини. Сучасні каналізаційні системи представляють часто складну конструкцію з множиною точок входу, фільтрів системного очищення відходів і так далі і тому подібне. Для досвідченого асенізатора це не представляє серйозну трудність. Зробити прочищення і викачування такої ями вже не так просто. В даному випадку операторові необхідно окрім інших відомостей вказати тип каналізаційної системи, чи передбачається очищення септика, усунення засоров в трубах, що утворилися, або іншої роботи подібного роду.               Не викликає сумнівів той факт, що швидкість заповнення вигрібної ями відходами залежить від кількості жителів нею що користуються. Слід враховувати той факт, що часте повне викачування вигрібної ями приводить до заповнення її грунтовими водами. Отже, оптимальна частота виконання цієї операції 1 раз в декілька місяців, частину відходів повинна утилізуватися бактеріями, що знаходяться в грунті. Якщо несподівано яма наповниться понад об'єм, і з'явиться загроза забруднення навколишній території нечистотами необхідно звертатися в нашу компанію .


Услуга на сайте компании
Отзывы

Отзывы о компании "Компаньон плюс"

0 отзывов
У компании недостаточно отзывов, чтобы сформировать рейтинг
Доставка в срок 0%
Качество товара/услуги 0%
Актуальность цены 0%
Добавить отзыв о продавце
 • Валерия 12.08.2016
  (1)
  Полезно
  (0)
  Не полезно
  заказала услугу покоса травы по телефону, на следующий день Николай с партнером приехали в назначенное место в Киевской области в назначенное время, без опозданий, обработали участок в 10 соток быстро и качественно, результаты работы сфотографировали и выслали фото по вайберу. Услугами осталась довольна, буду обращаться за помощью ещё.
 • Андрей 20.04.2016
  (1)
  Полезно
  (0)
  Не полезно
  Остался очень доволен сотрудничеством и удивленным качеством. Лучшая компания в Киеве!
 • Дмитрий 09.01.2016
  (0)
  Полезно
  (0)
  Не полезно
  Снег почистили, вывезли всё было сделано быстро и качественно.
Показать еще 3 отзыва
Оплата
Ваш товар
Доставка и оплата
Послуги асенізатора. - фото 5
Послуги асенізатора., Киев
Заказать услугу
750 грн
Способы оплаты:
 • Наличными
 • Безналичный расчет
Подробнее об оплате
Kyivstar (Viber) +380 (67) 409-30-70
Стационарный +380 (44) 466-59-42
Life (Viber) +380 (63) 112-32-32
МТС УКРАЇНА +380 (95) 110-11-88
Для жалоб +380 (44) 531-55-41
Заказать услугу