Вход
Регистрация
Клей для пінопласту greinplast KS - гарантия

Клей для пінопласту greinplast KS

В избранное
Заказать звонок
Сообщение
205,13 грн /мешок
В наличии

Доставка

Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Новая Почта
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж (при получении у перевозчика)
Банковский платеж
Картка
Подробнее о оплате
Продавец
Львов

Описание

Продавец «ТД "Warm House"» ( из города Львов ) работающий на портале Zakupka.com предлагает купить Клей для пінопласту greinplast KS

Про продукт

Служить для приклеювання плит з пінопласту до стабільних мінеральних основ. Виріб класифікується, як мінеральний клейовий розчин, має відмінні клейові властивості i високу початкову адгезію. Він становить інтегральний компонент набору виробів для утеплення будинків у системах теплоізоляції Greinplast A, T, G, X, S, H, (у відповідності із АТ) і Greinplast EPS (у відповідності із ЕТА).


Упакований в тару 25кг.

Властивості

Пропорції води Пропорції води
6,0 - 6,5 L
Відкритий час роботи Відкритий час роботи
≥ 15 хв.
Температура застосування Температура застосування
+5oC до +30o
Витрата Витрата
приклеювання плит - 4,0 - 6,0 kg/m2

Виконання Рекомендації та зауваження


Приготування клеючого розчину: Вміст упаковки (25 кг) всипати в приблизно 6,0 - 6,5 л чистої води і інтенсивно розмішати до отримання однорідної маси. Кількість додаваної води залежить від атмосферних умов і поглинання основи. Розчин набуває всіх робочих властивостей після 5 хвилин та повторного розмішування. Час придатності розробленого з водою розчину залежить від оточуючих умов, однак не перевищує 2 год.

Приклеювання пінополістирольних плиток: Клей на пінополістирольну плитку наносити на краї полосами шириною мін. 3 - 4 см, а на решту поверхні декількома кружками діаметром 8 - 12 см. Пінополістирол слід негайно прикласти до стіни і притискати аж до отримання рівної із сусідніми плитами поверхні. Загальна поверхня нанесеної клеючої маси після приклеювання має займати мін. 40% поверхні плити. Недопустимим є приклеювання пінополістиролу виключно методом на кружки. Притискання приклеєних плит вдруге та корегування їх після 10 хвилин є недопустимим.


Характеристики

Условия эксплуатации
Вес
25 кг
Состояние клея
сухая смесь
Назначение
строительный

Предложения продавца