Вход
Регистрация
Клей для приклеювання вати greinplast KW-P - гарантия

Клей для приклеювання вати greinplast KW-P

В избранное
Заказать звонок
Сообщение
366,91 грн
В наличии

Доставка

Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Новая Почта
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж (при получении у перевозчика)
Банковский платеж
Картка
Подробнее о оплате
Продавец
Львов

Описание

Продавец «ТД "Warm House"» ( из города Львов ) работающий на портале Zakupka.com предлагает купить Клей для приклеювання вати greinplast KW-P

Про продукт

Служить для приклеювання плит з мінвати до стабільних мінеральних основ. Виріб класифікується, як мінеральний клейовий розчин, має відмінні клейові властивості i високу початкову адгезію. Добавка протиусадкових волокон підвищує формувальність клею, забезпечує ефект мікроармування та значно збільшує стійкість штукатурки. Він становить інтегральний компонент набору виробів для утеплення будинків у системах теплоізоляції Greinplast W, WS, WX (у відповідності із АТ) і «Greinplast MW» (у відповідності із ЕТА).


Упакований в тару 25кг.

Властивості

Пропорції води Пропорції води
6,2 - 6,7 L
Відкритий час роботи Відкритий час роботи
≥ 15 хв.
Температура застосування Температура застосування
+5oC до +30o
Витрата Витрата
приклеювання плит - 5,0 - 6,0 kg/m2

Виконання. Рекомендації та зауваження


Приготування клеючого розчину: Вміст упаковки (25 кг) всипати в приблизно 6,2 – 6,7 л чистої води і інтенсивно розмішати  до отримання однорідної маси. Кількість додаваної води залежить від атмосферних умов і поглинання основи. Розчин набуває всіх робочих властивостей після 5 хвилин та повторного розмішування. Час придатності розчину, розведеного водою, не перевищує 2 годин.

Приклеювання плит мінвати: Місця нанесення клею на плити гродану повинні бути попередньо прошпакльовані ним же. Клей на плити з мінеральної вати типу ламела необхідно нанести на цілу поверхню шпателем з висотою зубців мінімум 10 мм. Плити з невпорядкованими волокнами приклеюємо, наносячи клей на краї смугами шириною 3 - 4 см, а на решту поверхні – декількома кружками діаметром 8 - 12 см. Так приготовані плити необхідно відразу ж прикласти до стіни і притиснути аж до отримання рівної поверхні з сусідніми плитами. Загальна поверхня нанесеної клеючої маси після приклеювання має займати мін. 40% поверхні плити. Недопустимим є приклеювання мінвати виключно методом на кружки.

Характеристики

Условия эксплуатации
Вес
25 кг
Количество компонентов
однокомпонентный
Состояние клея
сухая смесь
Назначение
строительный

Предложения продавца

Клей для пінопласту greinplast KS
205,13 грн /мешок
Клей для пінопласту greinplast KS